Uitslagen lijn C

jan 8, 2018

Uitslag 8 januari 2018, lijn C


Gegevens van de speelavond  8 januari 2018

Tussenstand 3e periode

 

Rang Lijn Paarnamen Gemiddelde 20/11 27/11 04/12 08/01
1 C Nia Ender & Caroline Peters 61,15 70,83 52,08 57,92 63,75
2 C Yvonne den Dopper & Marja Rooth 61,04 0,00m 0,00m 57,92 64,17
3 C Sita Swierenga & Ans Karelsen 54,95 45,00 76,04 49,58 49,17
4 C Hans Hagedoorn & Henk Geel 51,95 49,58 55,73 45,42 57,08
5 C Gerard Bent & Rob Langhorst 51,67 65,00 45,83 52,08i 43,75
6 C Ineke van der Stok & Rolf Scheltes 51,04 54,58 45,83 45,83 57,92
7 C Leonie Slagmolen & Jaap Borst 50,65 51,67 50,52 57,50 42,92
8 C Hildegard Sitterberg & Henny Wouda 48,80 45,42 59,38 45,83 44,58
9 C Loes Snijder & Frans de Geus 46,56 55,00 40,00a 40,00a 51,25
10 C Luciënne Snel & Joop Snel 44,35 45,83 34,90 51,67 45,00
11 C Marscia D- Bianco & Ruud Dingerdis 40,81 37,50 36,98 43,33 45,42i
12 C Ineke Aufenacker & Theo Aufenacker 40,57 35,83 42,71 48,75 35,00

 

 

Uitslag van speelavond  4

 

Rang Lijn Paar Paarnamen MP % Spel 01-04 05-08 09-12 13-16 17-20 21-24
1 C 5 Yvonne den Dopper & Marja Rooth 154,0 64,17 24 25 28 28 23 23 27
2 C 9 Nia Ender & Caroline Peters 153,0 63,75 24 27 30 18 22 33 23
3 C 2 Ineke van der Stok & Rolf Scheltes 139,0 57,92 24 25 13 31 10 31 29
4 C 4 Hans Hagedoorn & Henk Geel 137,0 57,08 24 15 28 9 30 23 32
5 C 12 Loes Snijder & Frans de Geus 123,0 51,25 24 28 21 31 18 9 16
6 C 11 Sita Swierenga & Ans Karelsen 118,0 49,17 24 16 12 22 20 24 24
7 C 10 Els Vermeij & Ruud Dingerdis 109,0 45,42 24 33 32 9 17 7 11
8 C 8 Luciënne Snel & Joop Snel 108,0 45,00 24 13 27 22 16 17 13
9 C 7 Hildegard Sitterberg & Henny Wouda 107,0 44,58 24 24 8 16 24 18 17
10 C 6 Gerard Bent & Rob Langhorst 105,0 43,75 24 12 10 12 20 22 29
11 C 3 Leonie Slagmolen & Jaap Borst 103,0 42,92 24 7 12 18 39 16 11
12 C 1 Ineke Aufenacker & Theo Aufenacker 84,0 35,00 24 15 19 24 1 17 8

 

 

De gegevens per spel zijn hier in te zien (opent in een nieuw venster als pdf bestand)